תאריך לחתונה

איך בוחרים תאריך לחתונה?

 אחרי שחזרתי (פחות או יותר) לנשום סדיר, התחלתי להיות ממוקדת בכל המשימות של הפקת החתונה. וזה לא מעט! אבל לפני שאנחנו צוללים פנימה ומתחילים לברר על מקומות וללכת לטעימות (שזה החלק האהוב על החתן, הכלה צריכה לשמור על הגזרה כדי להיכנס לשמלה...) אנחנו צריכים להחליט על תאריך.

קיץ? אביב? סתיו? אני רוצה להתחתן במזג אוויר נעים מה שלא חסר פה בארץ שלנו אבל מפחדת שניפול על יום חם מדי או יום גשום שיהרוס לי הכל... מלבד זאת לבחירת התאריך יש חשיבות מאוד גדולה. כמובן שאני מתחשבת בכל המשפחה הקרובה והחברים- לראות שאף אחד אחר לא מתחתן או מקיים אירוע בזמן שאני מתכננת ושכולם בארץ ופנויים אבל בשביל לבחור תאריך ספציפי ליום החתונה החלטנו להתייעץ עם נומרולוגית.

ולמה? כי אני מאוד מאמינה בכוחם של המספרים ואני יודעת שישנה חשיבות רבה לתאריך וליום בו אבחר להתחתן ולכן חשוב לי שנבחר תאריך מדויק לשנינו מכל הבחינות ולא רק כי הוא פנוי בגן האירועים שבו נבחר להתחתן. אז החלטתי שאני פונה לקארין ראני, שהיא נומרולוגית ואף מלמדת את התחום תחת המרכז ההוליסטי ללימודים רוחניים אותו היא מנהלת. וזה מה שהיה לה להסביר לי בנושא:

בחירת תאריך נכון מבחינה נומרולוגית מאוד חשובה. אם בוחרים תאריך לא טוב מבחינת האנרגיה הוא יכול לגרום למריבות בין בני הזוג ומתח ואף להוביל לביטול החתונה. כך כשכמחליטים להתחתן כדאי לבדוק קודם כל את תאריכי הלידה של הכלה ושל החתן על מנת לוודא שביניהם הכל תקין והרמוני. לאחר מכן בודקים את התאריך עצמו- לתאריך יש השפעה על כניסה להריון, על אפשרות לגירושים- הכל תלוי בהרמוניה ובזיווג של המשפרים בצורה נכונה. למשל- לבני מזל עקרב לא מומלץ כלל להתחתן בחודש אוקטובר כי זה חודש בהם לא תהיה קיימת הרמוניה בזוגיות.

את כל הפרמטרים משכללים ביחד ומוצאים תאריך שמתאים.

 

אז גם למי שלא מאמין בכוחם של המספרים- מה זה ישנה לו לבחור תאריך שרק יכול להועיל?

אני יודעת שלי זה חשוב ואת התאריך שלי אני אבחר בהתאם.