קישוט לעוגה

 בתור נערה היתי צופה בלא מעט סרטים רומנטיים שכללו מין הסתם חתונה. רוב הסרטים היו אמריקאיים עם שמלת כלה מפוארת, חתן בחליפת טוקסידו, טקס מרשים וכמובן עוגת קומות מעוצבת עם קישוט בראשה.

ידעתי שככה לא בדיוק ככה תיראה החתונה שלי (חוץ מהשמלה המפוארת) כי אין מצב שבן זוגי ילבש טוקסידו והטקס שלנו הוא אחר אבל על העוגה ידעתי שלא אוותר. חלום נעורים שכזה- שתהיה לי בחתונה שלי עוגת קומות מעוצבת עם קישוט עוגה מרשים בראשה, כזה שאוכל לשמור לאחר מכן ולשים על אחד המדפים בסלון בדירתינו המשותפת ובכל פעם שאביט בו אזכר ביום החתונה. כזה שאוכל לשים על ראש העוגה בחתונת הכסף והזהב שלנו.

את העוגה אני יודעת שאזמין מהאולם או מהקייטרינג שאבחר לארוע, ואת הקישוט מאורלי פיטל- מעצבת בקרמיקה.. אורלי מעצבת מתנות אישיות כלים ופריטים מקרמיקה עם השפעה מן הטבע במגוון צורות וצבעים. בקישוטי העוגה התאהבתי ברגע- הם בדיוק כמו אלה שהיתי רואה בסרטים האמריקאיים בתור נערה.

גם על הסצינה בה אני ובן זוגי נעמוד מול העוגה ונחתוך אותה כשאנחנו אוחזים ביחד את הסכין ולאחר מכן מאכילים אחד את השנייה בעוגה. ואת הקישוט כמובן שאשמור.

אורלי גם מכינה מתנות לאורחים שאני מתכוונת לשים על השולחנות כקישוט בארוע ושהאורחים יוכלו לקחת הביתה כמזכרת מהיום המיוחד שלי.