בלוג

נעלי כלה

פעם קראתי משפט משעשע שאמר 'סינדרלה היא הדוגמא האולטימטיבית שכל מה שזוג נעליים יכול לשנות לאישה את החיים'. ואכן אני מאוד אוהבת נעליים ויש לי לא מעט זוגות בארון. אבל נעליים לחתונה הן לא סתם נעליים!

 

קישוט לעוגה

בתור נערה היתי צופה בלא מעט סרטים רומנטיים שכללו מין הסתם חתונה. רוב הסרטים היו אמריקאיים עם שמלת כלה מפוארת, חתן בחליפת טוקסידו, טקס מרשים וכמובן עוגת קומות מעוצבת עם קישוט בראשה.

 

צלמים

 אחד הדברים הכי חשובים ארגון חתונה הוא בחירת הצילום. הכל יכול להיות מושלם באותו יום ואין ספק שאראה מדהים בשמלה שלי אבל לא פחות חשוב לתעד את הכל בצילומים מקצועיים בשביל שנוכל להסתכל גם שנים אחר כך על התמונות ולהיזכר ביום המיוחד הזה.

 

 

תכשיטים

ההכנות מתקדמות ולאט לאט אני מסמנת עוד וי ליד משימה שבוצעה והושלמה לקראת היום הגדול. ההכנות מרגשות ואני ממש נהנת. בעיקר בלהחליט לגבי תסרוקת ואיפור, ולבחור עבורי אביזרים כמו נעליים ותכשיטים.

 

בחירת טבעת

הוא הציע!!!!!!!  זו ההודעה שהעלתי בפייסבוק ושלחתי בכל קבוצות הווטסאפ שאני חברה בהן- גם אלה שאני בכלל לא פעילה ולא מגיבה בהן אף פעם. ככה זה כשאהבת חייך שולף טבעת ומציע לך להיות איתו לכל החיים. את כל כך מתרגשת שאת רוצה לשתף את כל העולם. אפילו במעבר חצייה התחלתי לדבר עם אנשים שעמדו לידי וחיכו איתי לאור ירוק רק בשביל שאוכל להשחיל את הנושא איך שהוא.

 

תאריך לחתונה

 איך בוחרים תאריך לחתונה?

 אחרי שחזרתי (פחות או יותר) לנשום סדיר, התחלתי להיות ממוקדת בכל המשימות של הפקת החתונה. וזה לא מעט! אבל לפני שאנחנו צוללים פנימה ומתחילים לברר על מקומות וללכת לטעימות (שזה החלק האהוב על החתן, הכלה צריכה לשמור על הגזרה כדי להיכנס לשמלה...)

איפור כלות

אני אחת כזו שלא אוהבת להתאפר יותר מדי. ביום יום אני מתאפרת בסיסי למדי- מייקאפ, קונסילר, מסקרה וקצת סומק. כשבא לי להשקיע או כשאני יוצאת אני מוסיפה צללית ואודם או אפילו מורחת קצת עיפרון שחור בעיניים. אבל בגדול אני אוהבת עדין וטבעי. אותו הדבר לגבי שיער. לרוב הוא פשוט אסוף .

קבלת פנים

מעבר למוסיקה המגניבה שאני יודעת שתהיה במסיבת החתונה שלי, חיפשתי משהו מיוחד יותר לקבלת פנים. לקח לנו לא מעט זמן להחליט על שיר לחופה ושיר לאחר שבירת הכוס (לא מגלה זו הפתעה!) אבל כשהאורחים באים לא רציתי רק מוסיקת רקע או שירים טריוויאליים, רציתי משהו מיוחד שיגרום לאפקט של וואוו ואווירה נעימה ומיוחדת.